PAR MUMS

ARRO Elektro mērķis ir kļūt par ekspertu apgaismojumā profesionāļiem, patērētājiem un lietu internetam. Mūsu energoefektīvie apgaismojuma produkti, sistēmas un pakalpojumi ļauj mūsu klientiem izbaudīt izcilu gaismas kvalitāti un padara cilvēku dzīvi drošāku un ērtāku, uzņēmumus – produktīvākus un pilsētas – patīkamākas dzīvošanai.

Mūsu mērķis ir atraisīt gaismas izcilo potenciālu gaišākai dzīvei un labākai pasaulei. Mēs to sasniedzam, ievērojot savas vērtības, inovācijas, aizraušanos ar ilgtspēju un vēlmi pārveidot cilvēku dzīvi, domājot par visaugstāko kvalitāti.

ARRO Elektro

KĀ MĒS VARAM PALĪDZĒT

Apgaismojums kā pakalpojums (LaaS)

Lan uz abonēšanu balstītā cenu modeļa mērķis ir padarīt LED apgaismojumu par potenciālu risinājumu ikvienam uzņēmuma īpašniekam, ēku apsaimniekotājam vai tehniskās apkopes vadītājam.
Tā vietā, lai projekta sākumā ieguldītu kapitālu apgaismojuma modernizācijā, jūs varat pārvērst ieguldījumu uzņēmuma darbības izdevumos. Tādējādi ietaupīsiet tikai nelielu daļu naudas, kas tiks iztērēta uz zemākiem rēķiniem par elektroenerģiju.

Viedā apgaismojuma uzstādīšana un projektēšana

Apgaismojums ir apzināta gaismas izmantošana, lai panāktu noteiktu estētisku vai praktisku efektu. Tas ietver mērķtiecīgu apgaismojumu, akcenta apgaismojumu un vispārējo apgaismojumu. Mūsu inteliģentā apgaismojuma tehnoloģija ir izstrādāta, lai palielinātu energoefektivitāti. Tas ietver augstas efektivitātes gaismekļus un automatizētas vadības sistēmas, kas regulē apgaismojumu atkarībā no apstākļiem, piemēram, aizņemtības vai dienas gaismas pieejamības. Mēs izstrādājam arī pielāgotus dizainus lieliem un vidēja lieluma objektiem.

Tiešsaistes mērīšana un ziņošana

Tas viss ir saistīts ar lieliem datiem. Mūsu mākslīgā intelekta attālinātā elektroenerģijas uzraudzības sistēma ļauj jūsu uzņēmumam bezvadu režīmā ieslēgt un izslēgt elektroenerģiju katrā piestātnē, kā arī novērst komunālo pakalpojumu zādzības un apturēt elektroenerģijas zagļus. Ar jauno iebūvēto LED tālvadības monitoringa kontrolieri piešķiriet krāsainību saviem dokiem. Bezvadu režīmā varat pārvaldīt tumbu gaismu krāsu, lai radītu atmosfēru naktī vai palīdzētu novirzīt laivotājus uz pieejamām vietām.

KONTAKTI

ARRO ELEKTRO SIA

Reģ.Nr.: LV40003979825
Faktiskā adrese: Cēsvaines iela 4, Rīga, LV-1073
Juridiskā adrese: Brīvības iela 62, Rīga, LV-1011
Banka: Luminor Bank AS
SWIFT: RIKOLV2X
IBAN: LV05RIKO0002930257107

GSM: +371 28316070
Tālr.: +371 66255655
​Epasts: info@arroelektro.lv

    Privātuma politika